Правила реєстрації

Правила

про порядок набору, обліку та забезпечення  прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів  м. Львова

1.  Електронна реєстрація заявки на зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад (далі ДНЗ) передбачає внесення інформації про дитину до загальноміської бази даних.

2.  Важливим завданням цієї бази даних є облік дітей дошкільного віку.

3. Електронна реєстрація є обов’язковою для того, щоб дитина могла бути зарахована до ДНЗ. Вона здійснюється шляхом заповнення спеціальної електронної форми за адресою: http://edu.smart.lviv.ua/

4.  Якщо батьки або особи, що їх заміняють, не в змозі самостійно заповнити електронну форму, то вони можуть звернутися за допомогою до керівника обраного ДНЗ або у територіальний Центр надання адміністративних послуг м.Львова .

5.  При оформленні заявки батьки або особи, що їх заміняють повинні надавати правдиву і достовірну інформацію, в іншому випадку заявка не буде чинною та          не буде прийнята .

6.  При реєстрації заявці надається індивідуальний верифікаційний номер та фіксується дата її подачі. Ці дані вже не змінюються.

7. Стан заявки можна перевірити за адресою: http://edu.smart.lviv.ua/user/sign-in/login

8.Усі заявки із статусом «на розгляді», зареєстровані упродовж 2013-2016 років, будуть автоматично перенесені до оновленої електронної системи із збереженням даних та дати реєстрації. Стан заявки можна буде перевірити за тим самим верифікаційним кодом, при потребі внести зміни.

9.  Під час електронної реєстрації дитини Ви маєте змогу зареєструвати електронну заявку в три ДНЗ, визначаючи за пріоритетністю ( високий, середній, низький). Є можливість редагувати електронну заявку дитини, змінюючи бажані та пріоритетні ДНЗ включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме до ДНЗ.

10.  Реєстрація новонароджених дітей до 1 року починається з 1 січня наступного року за роком народження. Відліком для зарахування дитини до ДНЗ є 01 вересня, тому, при реєстрації на бажаний батьками рік зарахування до ДНЗ, дитині станом на 01 вересня повинно бути повних два роки (група раннього віку) та три роки (молодша група).

11. Зареєстрована заявка отримує порядковий номер, відповідно до кількості раніше поданих інших заявок, які сортуються у порядку зростання дати реєстрації. Порядковий номер не є місцем.

12. Порядковий номер може змінюватися лише у випадках (перелік вичерпний):

a.    вибуття дитини з ДНЗ;

b.    зарахування дітей в ДНЗ (формування груп);

c.    позачергового зарахування дітей пільгових категорій  ( п.2.3);

d.    редагування електронних заявок батьками (п.9).

13.Остаточне зарахування дитини до ДНЗ здійснюється завідувачем обраного Вами ДНЗ у відповідності до електронного статусу «зарахований», який видає система електронної реєстрації.

14. На вимогу батьків або осіб, що їх заміняють, які подали заявку у відповідний ДНЗ адміністратор надає перелік усіх зарахованих дітей з датами подачі їхньої заявки (без персональних даних дітей).

15. Стан заявки передбачає такі статуси (перелік вичерпний):

a.    «на розгляді» - присвоюється автоматично усім поданим заявкам;

b.    «підтверджено» - присвоюється заявкам, чий номер потрапляє у обраний ДНЗ відповідно до місця в черзі та кількості вільних місць у закладі. При отриманні листа, sms про присвоєння заявці статусу «Підтверджено» слід протягом 30 робочих днів подати оригінали відповідних документів, необхідних для зарахування дитини у ДНЗ. Якщо протягом 30 робочих днів відповідні оригінали не подані – електронна заявка переноситься в кінець черги вікової групи.

c.    «відхилено» - заявка відхилена адміністратором системи із вказанням причини.

d.   «зарахований» - статус присвоюється адміністратором тим заявкам, які мали статус «підтверджено» та по них були подані усі необхідні документи у ДНЗ;

16. Перелік документів, які необхідно подати для зарахування дитини у ДНЗ:

a.    Заява батьків про зарахування дитини в ДНЗ.

b.    Свідоцтво про народження дитини.

c.    Медична довідка форми 026 (довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ).

d.    У ДНЗ компенсуючого типу додатково:

-       висновок психолого-медико-педагогічної консультації управління освіти департаменту гуманітарної політики  Львівської міської ради (ПМПК) або територіального лікувального профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для санаторних ДНЗ);

-       скерування відповідного районного відділу освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики  Львівської міської ради.

17.У разі відсутності вільних місць в обраному ДНЗ, заявка залишається в електронному реєстрі до моменту появи місця в обраному ДНЗ та автоматично переводиться на наступний навчальний рік.

18.Діти, які відвідують ДНЗ м.Львова можуть бути переведені в інший ДНЗ м.Львова при зміні місця проживання або отримання  висновку ПМПК, за умови наявного вільного місця у ньому, надавши адміністратору електронної мережі підтверджуючі документи: заяву про зарахування, погоджену керівником ДНЗ, куди переводиться дитина, копію документу, що свідчить  про зміну місця проживання або витяг з протоколу ПМПК.

19. Діти, які відраховані з дошкільного навчального закладу через відсутність з невідомих причин, можуть бути відновлені в ДНЗ впродовж 2 - х місяців за умови наявності місця у відповідній віковій групі та з’ясування (підтвердження) причин відсутності.

20 При виникненні будь-яких проблем із електронною реєстрацією, батьки мають право звертатися у службу підтримки за адресою: [email protected],